S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Zkušební technik

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou indukčně nahřívaných ocelových trubkových ohybů pro teplovody, plynovody a ropovody, které vyvážíme do celého světa. Pro náš výrobní závod H.J.H.PIPETECH spol. s.r.o. v Dolní Bečvě hledáme do svého týmu kolegu na obsazení pracovní pozice:
ZKUŠEBNÍ TECHNIK
Náplň práce:
• práce v akreditované zkušební laboratoři
• destruktivní zkoušení ocelových trubkových ohybů
• příprava vzorků pro metalografické zkoušení (broušení, leštění, leptání)
• práce na PC (Excel, Word)

Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• zodpovědný přístup
• praxe v oblasti destruktivního zkoušení kovů výhodou
• NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• zaškolení do pracovní pozice
• zázemí malé rodinné firmy s dlouholetou tradicí
• adekvátní platové ohodnocení
• příspěvek na stravování
• pololetní prémie

Kontaktní osoba: Pavel Honajzer, tel 774 415 909, e-mail: honajzer@hjhpipetech.com

Kontaktovat inzerenta