S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Svářeč, obsluha svářecích robotů

Lokalita: Teplice, Olomouc, Otrokovice

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Popis pracovní pozice:
• Sváření dle platné dokumentace a technologického postupu
• Konečná úprava, čištění svárů a to včetně úpravy pomocí úhlové brusky
• Samostatné a kompletní seřízení svařovacího zdroje, obsluha svářecích polohovadel
• Ošetřování a provádění základní údržbu nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení

Požadujeme:
• Vyučení v oboru strojní a provozní zámečník nebo příbuzném
• Znalost čtení technických výkresů
• Osvědčení svářeče - typ ZK 135 W01(Z-M1) nebo úřední zkouška výhodou
• Osvědčení svářeče - typ ZK 141 8 pro nerezové ocele nebo úřední zkouška metoda 141 FM 5 pro nerezové ocele
• znalost procesů svařování nebo programování robotů (např. CLOOS)

Nabízíme:
Ulehčení manipulace materiálu pomocí polohovadel
Zaučení absolventů v adaptačním centru
Možnost dalšího odborného růstu v oblasti robotického sváření
svářeč EN 135 180-200 CZK/hod. + příplatek za směnnost
svářeč EN 135 a EN 141 250 CZK/hod. + příplatek za směnnost

Firemní benefity:
• Možnost ubytování
• Dovolená navíc
• Příspěvek na ubytování
• Příspěvek na dopravu
• Finanční bonusy / prémie

KONTAKTY: +420 608 671 110 | jobcooperationcz@gmail.com

Kontaktovat inzerenta