S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Obsluha ohýbacího stroje

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou indukčně nahřívaných ocelových trubkových ohybů pro teplovody, plynovody a ropovody, které vyvážíme do celého světa. Pro náš výrobní závodH.J.H.PIPETECH spol. s.r.o. v Dolní Bečvě hledáme do svého týmu kolegu na obsazení pracovní pozice:

OBSLUHA OHÝBACÍHO STROJE

Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru (oblast elektro výhodou)
• zodpovědný přístup
• práce v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách

Náplň práce:
• obsluha ohýbacího stroje pro ohýbání indukčně zahřívaných ocelových trubkových ohybů
o průměru 60 až 1.422 mm
• rozměřování, převoz a skladování trubek a ohybů
• navařování / pálení trubek a ohybů
• práce s jeřábem, bočním nakladačem a vysokozdvižným vozíkem

Nabízíme:
• důkladné zaškolení do pracovní pozice
• zázemí malé rodinné firmy s dlouholetou tradicí
• adekvátní platové ohodnocení,příplatky za směnovost
• příspěvek na stravování
• pololetní prémie

Kontaktní osoba: Pavel Honajzer, tel 774 415 909, e-mail: honajzer@hjhpipetech.com

Kontaktovat inzerenta