S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Obsluha horizontální vyvrtávačky

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou indukčně nahřívaných ocelových trubkových ohybů pro teplovody, plynovody a ropovody, které vyvážíme do celého světa. Pro náš výrobní závod H.J.H.PIPETECH spol. s.r.o. v Dolní Bečvě hledáme do svého týmu kolegu na obsazení pracovní pozice:

OBSLUHA HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKY

Náplň práce:
• opracování svarových hran ocelových trubkových ohybů o průměru 60 až 1.422 mm
• převoz a skladování ohybů
• práce s jeřábem

Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• praxe v oboru výhodou
• práce v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách

Nabízíme:
• zázemí malé rodinné firmy s dlouholetou tradicí
• adekvátní platové ohodnocení včetně příplatků za směnovost
• příspěvek na stravování
• pololetní prémie

Kontaktní osoba: Pavel Honajzer, tel 774 415 909, e-mail: honajzer@hjhpipetech.com

Kontaktovat inzerenta