S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Brusič - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Rádi bychom přivítali nové posily do naší slévárny, které by se chtěly připojit k našemu výrobnímu týmu a pomoci nám s výrobou kvalitních produktů – odlévaných dílů z nerezové oceli.

Naše odlitky najdou uplatnění zejména v petrochemickém průmyslu, nebo jsou součástí např. turbín či čerpadel ve vodních elektrárnách.

Nabízíme stabilní zaměstnání, příležitost k profesnímu růstu a přátelské pracovní prostředí. Pokud jste týmový hráč a máte zájem o tuto pozici, neváhejte nás kontaktovat a připojte se k nám.

Slévárna S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern se sídlem v Tršicích hledá nové kolegy na pozici:

BRUSIČ

Náplň práce:
Broušení tvarových ploch
Opracování, řezání, pendlování odlitků
Dodržování stanovených výrobních postupů
Samokontrola vyrobené produkce
Dodržování firemních standardů bezpečnosti práce

Co od Vás očekáváme:
Min. základní vzdělání
Předchozí praxe v kovovýrobě výhodou
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
Ochota pracovat a učit se nové věci
Dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:
Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Prémie dle dosažených cílů, odměna za pracovní a životní výročí
Pět týdnů dovolené, 2 dny Sick day/rok
Příspěvek na penzijní připojištění nebo Benefit kartu
Firemní akce
PRÁCE NA 2 SMĚNY – RANNÍ + ODPOLEDNÍ (VOLNÉ VÍKENDY)

Kontaktovat inzerenta