S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

4fin Better together, a.s. hledá nové kolegy

Hledáme nové kolegy pro naše kanceláře v Ostravě

Popis pozice:

Jsme společnost zaměřená na poskytování kvalitních finančních služeb a poradenství v oblasti investic, pojištění a plánování financí. V souvislosti s rozšířením našeho týmu hledáme ambiciózní a motivované lidi pro naše kanceláře v Ostravě, kteří mají vášeň pro finance a schopnost budovat vztahy s klienty.

Požadujeme:

Zkušenosti v oblasti financí nebo příbuzné oblasti jsou výhodou.
Schopnost komunikovat efektivně a budovat dlouhodobé vztahy s klienty.
Dobré analytické a organizační schopnosti.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Zájem a schopnost se neustále rozvíjet a učit novým věcem v oblasti financí.
Co nabízíme:

Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje.
Podpora a školení od zkušených profesionálů v oboru.
Motivační finanční ohodnocení a bonusový systém podle dosažených výsledků.
Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu.
Kontakt: martin.godar@4fin.cz, +420608903830

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis a motivační dopis na výše zmíněnou adresu nebo nás kontaktujte pro více informací. Těšíme se na naši společnou spolupráci!

Kontaktovat inzerenta