S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor je určen hostům, kteří hledají mezi penziony v Českých Budějovicích a okolí kvalitní a nejlevnější ubytování, se snídaní, nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.
Ubytování je skvěle vybaveno, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené v Českých Budějovicích.
Levný penzion České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál.
Ubytování v soukromí České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.
Patříme mezi levné hotely a penziony v Českých Budějovicích, pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny. Ceny za pobyt jsou u nás nižší, než jaké nabízejí některé hotely v Českých Budějovicích.
Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.
Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubu a nádobím. Wi-fi internetové připojení je dostupné v celém objektu.
Kvalitní levné ubytování v Českých Budějovicích na jednu noc nebo více nocí za nejlepší cenu, důsledně dbá každodenní pečlivý úklid, pokoje a apartmán je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování v penzionu České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, vhodné pro jednotlivce, manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní snídaňová restaurace, kde jsou každé ráno připravovány kvalitní snídaně za nejlepší ceny.
Hotely a penziony v Českých Budějovicích lze využít v rámci levné letní dovolené, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a zajímavé výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

Kontaktovat inzerenta